Spojit se s námi

Toto jsou nejlepší VPN služby, které jsou dostupné zdarma

vpn zadarmo

VPN

Toto jsou nejlepší VPN služby, které jsou dostupné zdarma

Není divu, že popularita VPN služeb neustále roste. Nabízejí totiž řadu výhod, kterých při běžném internetovém připojení nemáte šanci dosáhnout. I pro množství funkcionalit a drahou údržbu serverů je ale většina těchto služeb zpoplatněna. To často odradí někoho, kdo o VPN jen něco slyšel a chtěl by si takovou službu vyzkoušet.

Netřeba ale hned zoufat. Na trhu existuje několik VPN služeb, které jsou dostupné zdarma. Samozřejmě nebudete mít přístup ke všem TOP funkcím, které mají k dispozici placené služby, ale na prvotní vyzkoušení nebo na nenáročné úkoly to plně postačí.

Prohlížeč Opera

Jeden z nejpopulárnějších prohlížečů na trhu Opera nabízí kromě řady jiných funkcionalit i VPN. Samozřejmě jde o omezenou funkcionalitu, protože si umíte vybrat změnu polohy pouze ze tří možností a to Evropa, Asie a Amerika, ale aplikace zároveň nabízí chytré šetření dat. Primárním cílem je ale skrytí vaší IP adresy, což je velký plus pro bezpečnost.

Developer: Opera
Price: Free

SurfEasy

VPN služba SufrEasy patří mezi placené, ale nabízí také i funkcionality, které jsou dostupné zdarma. Bez poplatku tak umíte využít 500 MB VPN dat, ale při používání s prohlížečem Opera je tento limit neomezený. Jelikož ale jde o placenou VPN službu, tak se připravte na občasné otravné nabídky, které vás budou lákat na placený upgrade.

VPNVerse

Tuto VPN službu jistě ocení ti, kteří se neradi registrují. Služby dostupné zdarma totiž často požadují registraci, do které zadáváte také svůj e-mail. Na ten pak neustále chodí různé nabídky, které umí být otravné. To ale neplatí u VPNVerse. Tato aplikace nepožaduje žádnou registraci a nabízí více než 20 lokací, přes které se umíte na internet připojit. Výhodou je také to, že vaše internetové připojení není nijak limitováno.

Developer: VPNVerse
Price: Free

TunnelBear

Je pochopitelné, že lidé jen tak slepě nedůvěřují všemu na internetu, zvláště pokud je to dostupné zdarma. Této obavy se ale umíte zbavit u TunnelBear. Tato VPN služba totiž patří pod McAfee, firmu, která stojí za populárním antivirovým programem. Podobně jako u antiviru, i zde máte možnost placené verze, ale i zdarma nabízí tato aplikace mnoho. Splněním různých úkolů se umíte dostat až na 1 GB VPN dat měsíčně a to kompletně zdarma.

Developer: TunnelBear, LLC
Price: Free

Hide.me

V tomto seznamu patří hide.me mezi nejbezpečnější VPN služby. Obsahuje totiž přísné podmínky používání, které k tomu napomáhají. Kromě toho nabízí tato služba až 10 GB VPN dat, což je rozhodně více, než v případech výše. Zároveň je aplikace jednoduchá na používání, tedy jde o velmi slušného kandidáta.

Turbo VPN

Jedná se o mimořádně populární aplikaci, která má v Obchodu Play přes 100 milionů stažení. Nabízí šifrované připojení na více než 10 000 serverů, které jsou ve 150 zemích. Pokud ale využíváte bezplatnou verzi, tak si každou hodinu používání budete muset prohlédnout reklamy. To je bohužel cena za bohatou nabídku této služby.

ProtonVPN

Pokud jste fanouškem open source aplikací, tak ProtonVPN bude jednoznačně vaším favoritem. Transparentnost a bezpečnost je něco, co může nabídnout jen málo VPN služeb. Celé připojení je bez reklam, ale jsou dostupné pouze tři lokace. To ale bohatě stačí ke skrytí vaší IP adresy.

Developer: Proton AG
Price: Free

Našli jste v tomto seznamu svého favorita? Podělte se se svým názorem dolů v komentářích.

Klikněte pro komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni Login

Zanechte odpověď

Zrušit odpověď na komentář

Více v VPN

Nahoru