Spojit se s námi

VPN TOP poskytovatelé VPN služeb pro Android: Který z nich je pro vás ten nejlepší?

VPN_smartfon

VPN

VPN TOP poskytovatelé VPN služeb pro Android: Který z nich je pro vás ten nejlepší?

Jednou z výhod operačního systému Android je široká nabídka možností v různých oblastech. To také platí i pro služby VPN, u kterých je poskytovatelů nepočítaně. Popularita VPN služeb totiž neustále roste, v čem vidí vidinu výdělku mnozí. Ne všechny služby jsou ale kvalitní. Dnes se ale podíváme na TOP 4 poskytovatele služeb VPN pro systém Android. Na informaci upozornil web zdnet.com.

NordVPN

Pokud jste již slyšeli o VPN, tak jste téměř s určitostí zachytili aplikaci NordVPN. NordVPN totiž investuje i do reklam, ale zároveň i jejich služby jsou na vysoké úrovni. I proto jde momentálně o nejpopulárnějšího poskytovatele VPN služeb a to nejen pro Android zařízení. Své servery má NordVPN rozmístěné v 59 zemích. Firma se loni sice trápila s únikem dat, ale ten jí pomohl k mnohem lepšímu zabezpečení svých služeb.

Služba nabízí mnoho užitečných funkcionalit nad rámec klasických VPN služeb jako například sdílení mezi členy rodiny. Na vyzkoušení služby máte 30 dní, což k otestování bohatě postačí.

ExpressVPN

Další mimořádně populární VPN služba. Také ji můžete kromě Androidu využívat na téměř každém zařízení. Co se týče serverů, tak je má rozmístěno až v 94 zemích, což je ještě více, než v případě NordVPN. Služba nezaznamenává historii prohlížení ani cíle návštěvnosti, zaznamenává ale data připojení ke službě VPN a také objem dat, který je přenesen. Všechny tyto informace jsou ale jasně dostupné. Zkušební doba je také nastavena na 30 dní.

IPVanish

V případě IPVanish jde o mimořádně vysoce konfigurovatelný produkt. Uživatel má svobodu výběru v mnoha oblastech. Obsahuje totiž širokou škálu serverů is jejich dobrým popisem či bohatou nabídku protokolů. Tomu, který protokol si vybrat jsme se věnovali v tomto článku.

Zdroj: pixabay

Vysoké jsou také rychlosti připojení. V čem ale produkt zaostává je celkové bezpečnostní hledisko. Služba totiž neumí perfektně skrýt to, že se připojujete přes VPN. Pokud se tedy nesnažíte skrývat fakt, že se připojujete přes VPN, tak určitě IPVanish vyzkoušejte. Zkušební doba je znovu na 30 dní.

Surfshark VPN

V případě Surfshark jde o levnější alternativu, která ale v žádném případě nezaostává za svými soupeři v tomto seznamu. Aplikace je zaměřena zejména na bezpečnost a šifrování komunikace. Levnější vstupní cena ale nabízí prostor pro různé placené doplňky, jako například blokování reklamám či systém anti-sledování. Podrobně jsme se službě Surfshark věnovali v naší recenzi.

Tyto 4 služby byly vybrány na základě několika kritérií. Jedním z nich byl i takzvaný Kill Switch, který umí okamžitě přerušit spojení v případě, že se jedná o nezabezpečené připojení. Všechny služby výše tuto funkcionalitu mají. Dalším kritériem byla i možnost připojení pomocí více zařízení v jeden moment. Tuto funkcionalitu využijete v případě, pokud se na VPN připojujete například z mobilu a také z počítače v jeden moment. V případě NordVPN je tento limit nastaven na 6 zařízení, u ostatních je tento limit nekonečný. No a důležitá je i doba na vyzkoušení služby. U každé z nich máte nárok na 30 dní vyzkoušení. To je dostatek času na to, abyste se rozhodli, zda službu chcete nebo ne.

Výběr té TOP VPN služby je ale velmi individuální, jelikož každého požadavku jsou jiné. Před výběrem služby se proto porozhlédněte po internetu.

Klikněte pro komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni Login

Zanechte odpověď

Zrušit odpověď na komentář

Více v VPN

Populární články

Zo sveta IT

Vedelisteže.sk

Zo sveta mobilov

Nahoru